Reverend Double Agent OG - Roasted Neck - Midnight Black
Specs
| Body Material: | Korina |
| Neck Material: | Roasted Maple |
| Fingerboard Material: | Roasted Maple |
| Fingerboard Radius: | 12" |
| Fret Size: | 22 Medium Jumbo |
| Scale Length: | 25 1/2" |
| Nut: | 43mm Width - Boneite |
| Bridge Pick-up: | HA5 |
| Neck Pick-up: | 9A5 |
| Bridge: | Tune-O-Matic with Stop Tail |
| Finish: | Midnight Black |
| Case: | None |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Reverend Double Agent OG - Roasted Neck - Midnight Black
Reverend Double Agent OG - Roasted Neck - Midnight Black
Specs
| Body Material: | Korina |
| Neck Material: | Roasted Maple |
| Fingerboard Material: | Roasted Maple |
| Fingerboard Radius: | 12" |
| Fret Size: | 22 Medium Jumbo |
| Scale Length: | 25 1/2" |
| Nut: | 43mm Width - Boneite |
| Bridge Pick-up: | HA5 |
| Neck Pick-up: | 9A5 |
| Bridge: | Tune-O-Matic with Stop Tail |
| Finish: | Midnight Black |
| Case: | None |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specs
| Body Material: | Korina |
| Neck Material: | Roasted Maple |
| Fingerboard Material: | Roasted Maple |
| Fingerboard Radius: | 12" |
| Fret Size: | 22 Medium Jumbo |
| Scale Length: | 25 1/2" |
| Nut: | 43mm Width - Boneite |
| Bridge Pick-up: | HA5 |
| Neck Pick-up: | 9A5 |
| Bridge: | Tune-O-Matic with Stop Tail |
| Finish: | Midnight Black |
| Case: | None |














