Fender Johnny Marr Jaguar MKO - Used
Fender Johnny Marr Jaguar in Metallic Kandy Orange w/OHSC
Crack in the finish on the side of the guitar but overall the guitar is in great shape.
Specs
| Body Material: | Alder |
| Neck Material: | Maple |
| Fingerboard Material: | Rosewood |
| Fingerboard Radius: | 7.25" |
| Bridge Pick-up: | Bare Knuckles |
| Middle Pick-up: | - |
| Neck Pick-up: | Bare Knuckles |
| Scale Length: | 24" |
| Nut: | 1.650" |
| Bridge: | Mustang Bridge |
| Finish | Metallic Kandy Orange |
| Case: | Original Hard Shell |
| Weight: | 8 lbs. 6 oz. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Fender Johnny Marr Jaguar MKO - Used
Fender Johnny Marr Jaguar MKO - Used
Fender Johnny Marr Jaguar in Metallic Kandy Orange w/OHSC
Crack in the finish on the side of the guitar but overall the guitar is in great shape.
Specs
| Body Material: | Alder |
| Neck Material: | Maple |
| Fingerboard Material: | Rosewood |
| Fingerboard Radius: | 7.25" |
| Bridge Pick-up: | Bare Knuckles |
| Middle Pick-up: | - |
| Neck Pick-up: | Bare Knuckles |
| Scale Length: | 24" |
| Nut: | 1.650" |
| Bridge: | Mustang Bridge |
| Finish | Metallic Kandy Orange |
| Case: | Original Hard Shell |
| Weight: | 8 lbs. 6 oz. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Fender Johnny Marr Jaguar in Metallic Kandy Orange w/OHSC
Crack in the finish on the side of the guitar but overall the guitar is in great shape.
Specs
| Body Material: | Alder |
| Neck Material: | Maple |
| Fingerboard Material: | Rosewood |
| Fingerboard Radius: | 7.25" |
| Bridge Pick-up: | Bare Knuckles |
| Middle Pick-up: | - |
| Neck Pick-up: | Bare Knuckles |
| Scale Length: | 24" |
| Nut: | 1.650" |
| Bridge: | Mustang Bridge |
| Finish | Metallic Kandy Orange |
| Case: | Original Hard Shell |
| Weight: | 8 lbs. 6 oz. |





















